Kto sme

Sme mladá, dynamická rodinná upratovacia spoločnosť, ktorá chce prinášať zákazníkom nové služby pri upratovaní, čistení, tepovaní. Prepájame upratovacie služby so službami hodinového manžela tak, aby sme pri jednej návšteve domácnosť nielen upratali vyčistili ale aj opravili, namontovali, dokončili a tiež postarali sa o záhradu a okolie.

attractive positive young Asian woman staff in uniform apron spraying detergent or alcohol on counter product cabinet  wiping it with soft cloth when disinfecting cafe in ther morning safe and clean

Stojíme na pilieroch kvality, spoľahlivosti a efektivity a inovácii. Inovácia je to, čo nás odlišuje od konkurencie. Zaradili sme do nášho portfólia umývanie demineralizovanou osmo vodou, umývanie a kontrolu fotopanelov ako aj služby hodinového manžela pre firmy a domácnosti.

Postaráme sa o Vašu domácnosť a firmu nielen vnútri ale aj v záhrade. Pri čistení a upratovaní venujeme dôraz každému detailu. Pracujeme s maximálnou starostlivosťou, aby sme poskytovali kvalitnú službu.

Čas je hodnota, ktorú chceme klientom šetriť. Preto chceme, aby sme pri jednej návšteve nielen dom/kanceláriu/obchodný priestor upratali ale aj odstránili a opravy všetky nedostatky. Máme vlastných ľudí na vodoinštalačné práce, elektro práce ale aj na práce okolo domu a záhrady.

V rámci moderných postupov čistenia preferujeme a používame bio čistiace a dezinfekčné prostriedky. ktoré sú šetrné k Vám a životnému prostrediu. Do procesov čistenia, tepovania, umývania zapájamé čo najviac parné čistenie, nakoľko len čistý a dezinfikovaný povrch je zdravý.

Náš cieľ

Je vaša spokojnosť s našími službami.
Spočívajúcimi od jednoduchého a rýchleho objednania, rýchlu realizáciu až po kvalitné odvedenie práce. Objednaj

Naše ceny

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne. Preto je ťažké presne stanoviť cenu zákazky. Každý mesiac vytvárame rôzne tématické zľavové akcie. Cenník

Náš záväzok

Pri upratovaní, čistení,umývaní používať len ekologické čistiace prostriedky s dôrazom na životné prostredie a kvalitu vyčisteného priestoru. Naše práce

Náš tím

Aktuálne máme k dispozícii 3 samostatné čistiace skupiny. Každý náš tím je plne zaškolený, s prozákazníckym prístupom a pripravený nastúpiť na upratovanie , údržbu a čistenie. Cez naše tými budujeme dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi.

Čo získate ?

Zdravé a bezpečné prostredie vo firme

Čisté pracovné prostredie je základom na zvyšovanie produktivity zamestnancov. Doprajte zamestnancom pravidelné tepovanie kobercov a sedačiek.

Upratanú, vytepovanú a vyčistenú domácnosť

Každý rád trávi svoj voľný čas na vytepovanej sedačke spolu s rodinou. Zverte starostlivosť o domácnosť nám, či už pravidelným alebo jednorázovým upratovaním. Pri pravidelnom upratovaní ponúkame širokú škálu bonusových služieb od tepovanie až po umývanie okien.

Remeselné a práce hodinového manžela práce

Ušetríme Vám čas hľadaním remeselníkov. Pri upratovaní bežne nachádzame nedokončené, nedorobené, nezapojené veci doma alebo záhrade. S tým vám vieme pomôcť. Ušetríte tak čas hľadania ďalších remeselníkov