Kontakt

Nájdete nás

Kontakt

Adresa
Osmočistenie
Jiraskova 24
919 43 Trnava
Telefón
0950 581 252
E-mail
info@osmocistenie.sk
Návštivte nás na sieťach

Napíšte nám

  Your message was sent successfully!

  Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

  Najčastejšie sa nás pýtate

  Reverzná osmóza je spôsob filtrácie vody, kde za pomoci tlaku a osmózneho filtra dochádza filtrácii vody. Táto voda je tak zbavená všetkých nečistôt, ale aj minerálov a stopových prvkov. Voda sa stáva mäkkou a demineralizovano čím sa zvyšuje aj účinnosť čistiacich prostriedkov ktoré používame. Pri umývaní okien voda tak nezanecháva žiadne šmuhy a zaschnuté kvapky. Tento proces poznáte určite z autoumývariek. Vodu ktorú používame si prinesieme zo sebou.V prípade záujmu Vám vieme poradiť ako si môžte aj Vašu vodu upraviť.
  Najčastejšia otázka každej gazdinky. Zo skúsenosti vieme, že je to hlavne zlou technikou umývania, nevhodných stierok, absencii napeňovačov a zlých umývacích prostriedkov. Pri našej práci využívame profesionálne náradie a demineralizovanú vodu, okná tak ostávajú čisté a bez šmúh.
  Každá domácnosť/firma má svoje špecifiká na čo sa treba zamerať. V rámci domácnosti zvyčajne sa jedná o povysávanie, utretie prahu, vyčistenie kupelne a sanity, okien a parapetov. Vo firmách zvyčajne povysávame koberce, utrieme prach, umyjeme podlahu, upraceme kuchynku, vynesieme smeti. Samozrejme v rámci čistenie je aj tepovanie sedačiek.
  Ponuku remeselných služieb sme pridali z dôvodu, že pri upratovaní sme často videli nedorobené veci po majstroch a majitelia museli zháňať ďalších remeselníkov na dokončenie V rámci skvalitňovania našich služieb a poskytnutiu kompletného servisu. V jeden deň tak vieme upratať ale aj opraviť, postarať sa o záhradu. Realizujeme inštalačné a elektrikárske služby a opravy v domácnosti. Remeselné služby sa neviažu na upratovacie.
  Upratujeme, tepujeme a čistíme všade tam kde nás zavolajú ale hlavne v okolí miest Bratislava, Senec,Pezinok, Trnava, Hlohovec, Sereď a všetkých okolitých obciach.
  Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku.
  • Bezplatná obhliadka  miesta upratovania
  • Cenová ponuka do 24 hod.
  • Vypracovanie plánu upratovania.
  • Upratovanie vlastnými pracovníkmi.
  • Profesionalita a prozákaznícky prístup.
  • Kvalitná práca a referencie.

   

  Pobočka Bratislava

  Bratislava a okolie
  Phone : 0950 581 252
  Email: info@osmocistenie.sk
  Šusteková 18
  Bratislava

  Pobočka Trnava

  Trnava
  Phone : 0918 692 034
  Email: info_TT@osmocistenie.sk
  Jiraskova 24
  Trnava