Umývanie okien

V dnešnej dobe, mnohí považujú umývanie okien za  jednu z najhorších činností. Náš profesionálny servis umývania okien Vám prináša čisté, lesklé a jasné okná, ktoré urobia zázraky pre vzhľad vášho domova alebo kancelárie. Okná  umývame  parným čistením s demineralizovanou osmo vodou

Využívame tak najnovšie technológie a nástroje na umývanie okien, aby sme zabezpečili rýchle a efektívne čistenie, bez ohľadu na typ okna.

Umývanie okien s demineralizovanou vodou zanechá Vaše okná čisté bez  šmúh a  bez zaschnutých kvapiek na rámoch, čo ocenia hlavne majitelia tmavých, antracitových okien.

Na umývanie okien používame kvalitné čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a neobsahujú agresívne chemikálie, ktoré môžu poškodiť okná. V rámci remeselných služieb Vám opravíme  pokazené žalúzie a rolety.

Umytím okien získate nielen čisté a jasné okná, ale aj lepšiu kvalitu vzduchu v interiéri. Čisté okná umožňujú väčší prietok svetla a sú schopné absorbovať viac slnečného žiarenia, čo vám umožní ušetriť na nákladoch na osvetlenie.

Nečakajte, aby vaše okná zostali nečisté a zatienené. Kontaktujte nás ešte dnes a zabezpečte si svoje čisté a lesklé okná, ktoré budú robiť zázraky pre vzhľad vášho domova alebo kancelárie.

Umývanie okien výkladov žalúzii s demineralizovanou vodou pomocou parného čističa. Osmočitenie.sk Bratislava, Petržalka, Senec, Modra, Pezinok, Cífer, Trnava, Blané, Sered, Hlohovec a široké okolie. #osmocistenie

Umývanie okien a žalúzii

Vypočítajte si cenu umytia okien

Two columns
Vertical
Horizontal

Umytie okien

Cena

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Ak sú okná po maľovaní, okná v novostavbe alebo extrémne znečistené je príplatok +3€ za okno.

V cene za zarátané: umytie okien, parapetu, rámov, demineralizovaná osmo voda

V prípade  objednania  viacerých služieb (umývanie okien, remeselné práce, záhradné práce) je umývanie okien s výraznou zľavou.

Kontaktujte nás a vypracujeme Vám individuálnu cenovú ponuku. KONTAKTOVAŤ