Tepovanie sedačiek

Realizujeme extrakčné čistenie – tepovanie kobercov, sedačiek, taburetiek, matracov, čalúneného nábytku a tepovanie interiéru automobilov. Sme moderná firma, ktorá chce prinášať zákazníkom serióznosť a kvalitne vykonanú prácu.

Tepujeme v okolí miest Bratislava. Senec, Pezinok,Trnava, Sereď, Hlohovec, Piešťany, ale prídeme všade kde nás zavolajú.

Sedačky a koberce čistíme extrakčným spôsobom. Týmto spôsobom je možné kvalitne vyčistiť všetky bežné typy kobercov, sedacie súpravy, kreslá a všetok čalúnený nábytok.

Tepovanie predstavuje šetrnú a účinnú metódu čistenia kobercov, čalúneného nábytku, sedačiek v domácnosti ako aj vo firmách.

Na záver tepovanie povrch následne dezinfikujeme parou. Parné čistenie pomocou pary zlikviduje a následne dezinfikuje  všetky mikroorganizmy a roztoče ktoré ostali po tepovaní. Parné tepovanie je ideálne pre alergikov a astmatikov. Len čistý a dezinfikovaný povrch je zdravý.

tepovanie Pieštany, tepovanie Trnava, tepovanie Hlohovec, tepovanie Sereď, tepovanie Pezinok, tepovanie Bratislava, tepovanie Modra osmočistenie.sk

Prečo tepovať koberec a sedačku?

Vypočítajte si cenu tepovania

Two columns
Vertical
Horizontal

TEPOVANIE

Cena

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

V prípade  objednania  viacerých služieb (umývanie okien, remeselné práce, záhradné práce) je tepovanie s výraznou zľavou.

Kontaktujte nás a vypracujeme Vám individuálnu cenovú ponuku. KONTAKTOVAŤ