Tepovanie Bratislava

Upratovanie Bratislava

Ak hľadáte upratovaciu firmu  tak ste tu správne. Sme upratovacia spoločnosť ktorá ponúka širokú škálu  upratovacích a remeselných služieb. Ak potrebuje domáce upratanie,  upratanie vchodu,  upratanie domácnosti alebo upratanie kancelárie v Senci alebo širokom okolí tak ste tu správne.  Máme dlhodobé skúsenosti s upratovaním priestorov, a upratovaním bytov v Bratislave.  Upratovanie  vykonávame  pravidelne, nepravidelne, jednorázovo alebo podľa dohodnutého upratovacieho  plánu.  Naše upratovacie tími sú odborníci na upratovanie kancelárii, upratovanie skladov,  upratovanie rodinných domov.

Pri upratovaní  a čistení používame len ekologické a zdraviu neškodné  čistiace prostriedky.  Do procesu upratovacích prác  zapájame čo najviac parné čistenie s deminieralizovanou osmo vodou. Para preniká  do všetkých štrbín a rozpúšťa všetky nečistoty a povrch následne dezinfikuje.

Realizujeme tiež upratovanie vchodov v Bratislave, a upratovanie vchodov bytových spoločenstiev. Vchody upratujeme nielen vnútri, ale upraceme aj okolie vchodu, vrátane zimnej údržby.

Upratanie kancelárii vieme zabezpečiť počas dňa, ako aj večerné upratovania a víkendové upratovanie.

Umývanie okien Bratislava

Na umývanie okien používame demineralizovanú osmo vodu, ktorú si prinesieme. Čistenie a umývanie okien demineralizovanou vodou nezanecháva na povrchu  umývaných okien, žalúzii žiadne zaschnuté kvapky.  Okná sú tak dokonalé umyté a bez šmúh.

Tepovanie Bratislava

Tepujeme sedačky,  čalúnený nábytok.  Tepovanie matracov a postelí realizujeme pomocou výkonných  tepovacích strojov. Tepované povrchy následne ešte parou dezinfikujeme.  Naše prístroje zvládnu tepovanie kobercov s vysokým ako a nízkym vlasom. Na čistenie kobercov používame rotačné čistiace stroje Santoemma. Tepujeme auta a čistíme interiér vozidla, buď priamo u zákazníka alebo v naších priestoroch v Bratislave. Upratovaním, tepovaním a čistením sa naše služby nekončia. Pozrite si kompletný zoznam upratovacích služieb.

Hodinový manžel Bratislava

Ponúkame širokú škálu hodinových služieb pre domácnosť a firmy.  Náš hodinový majster Vám doma opraví elektroinštaláciu, vodoinštaláciu, opraví tečúce batérie, položí podlahu, zmontuje nábytok.

Elektrikár Bratislava

Potrebujete elektrikára v Bratislave? Máme vlastných elektrikárov, ktorí Vám vymenia zásuvky, opravia elektroinštaláciu, alebo inštaláciu v novostavbách.  Montujeme a nastavujeme  inteligenciu do  domácnosti  Taphome,  zabezpečovacie systémy Jablotron a kamerový systém Hikvision

Naše upratovanie v Bratislave 

Ako nám ide upratovanie domácnosti v Bratislave,  tepovanie sedačiek v Bratislave, umývanie okien a práce hodinového manžela  si môžte pozrieť v : GALÉRII

Pri pravidelnom upratovaní, ponúkame výrazne zľavy z cenníka upratovania.

Naše práce

upratovanie Piešťany, upratovanie Hlohovec, upratovanie Trnava Upratovanie Senec upratovanie Pezinok upratovanie Modra upratovanie Bratislava upratovanie Sereď