Upratovanie Piešťany

Upratovanie Piešťany

Ak kvalitnú  upratovaciu firmu na upratovanie v Pieštanoch  tak ste tu správne. Sme upratovacia spoločnosť ktorá ponúka širokú škálu  upratovacích a remeselných služieb. Ak potrebuje domáce upratanie,  upratanie vchodu,  upratanie domácnosti alebo upratanie kancelárie v Pieštanoch alebo širokom okolí tak ste tu správne.  Máme dlhodobé skúsenosti s upratovaním priestorov, a upratovaním bytov v Piešťanoch.  Upratovanie  vykonávame  pravidelne, nepravidelne, jednorázovo alebo podľa dohodnutého upratovacieho  plánu.  Naše upratovacie tími sú odborníci na upratovanie kancelárii, upratovanie skladov,  upratovanie rodinných domov.

Pri upratovaní  a čistení používame len ekologické a zdraviu neškodné  čistiace prostriedky.  Do procesu upratovacích prác  zapájame čo najviac parné čistenie s deminieralizovanou osmo vodou. Para preniká  do všetkých štrbín a rozpúšťa všetky nečistoty a povrch následne dezinfikuje.

Realizujeme upratovanie vchodov v Piešťanoch, a upratovanie vchodov bytových spoločenstiev. Vchody upratujeme nielen vnútri, ale upraceme aj okolie vchodu, vrátane zimnej údržby.

Upratanie kancelárii vieme zabezpečiť počas dňa, ako aj večerné upratovania a víkendové upratovanie.

Umývanie okien Piešťany

Na umývanie okien používame demineralizovanú osmo vodu, ktorú si so sebou prinesieme. Čistenie a umývanie okien demineralizovanou vodou nezanecháva na povrchu  umývaných okien, žalúzii žiadne zaschnuté kvapky.  Okná sú tak dokonalé umyté a bez šmúh.

Naše upratovanie v Piešťanoch

Ako nám ide upratovanie domácnosti v Piešťanoch,  tepovanie sedačiek v Piešťanoch, umývanie okien a práce hodinového manžela  si môžte pozrieť v : GALÉRII

Pri pravidelnom upratovaní, ponúkame výrazne zľavy z cenníka upratovania.

upratovanie Piešťany, upratovanie Hlohovec, upratovanie Trnava Upratovanie Senec upratovanie Pezinok upratovanie Modra upratovanie Bratislava upratovanie Sereď