Upratovanie Trnava

Upratovanie Trnava

Ak hľadáte upratovaciu firmu  tak ste tu správne. Sme upratovacia spoločnosť ktorá ponúka širokú škálu  upratovacích a remeselných služieb. Ak potrebuje domáce upratanie,  upratanie vchodu,  upratanie domácnosti alebo upratanie kancelárie v Trnave alebo širokom okolí tak ste tu správne.  Máme dlhodobobé skúsenosti s upratovaním priestorov, a upratovaním bytov v Trnave.  Upratovanie  vykonávame  pravidelne, nepravidelne, jednorázovo alebo podľa dohodnutého upratovacieho  plánu.  Naše upratovacie tými sú odborníci na upratovanie kancelárii, upratovanie skladov,  upratovanie rodinných domov.

Pri upratovaní  a čistení používame len ekologické a zdraviu neškodné  čistiace prostriedky.  Do procesu upratovacích prác  zapájame čo najviac parné čistenie s deminieralizovanou osmo vodou. Para preniká  do všetkých štrbín a rozpúšta všetky nečistoty a povrch následne dezinfikuje.

Realizujeme tiež upratovanie vchodov v Trnave, a upratovanie vchodov bytových spoločenstiev. Vchody upratujeme nielen vnútri, ale upraceme aj okolie vchodu, vrátane zimnej údržby.

Upratanie kancelárii vieme zabezpečiť počas dňa, ako aj večerné upratovania a víkendové upratovanie.

Umývanie okien Trnava Upratovanie Trnava

Na umývanie okien používame demineralizovanú osmo vodu, ktorú si prinesieme. Čistenie a umývanie okien demineralizovanou vodou nezanecháva na povrchu  umývaných okien, žalúzii žiadne zaschnuté kvapky.  Okná sú tak dokonalé umyté a bez šmúh.

Tepovanie Trnava Upratovanie Trnava

Tepujeme sedačky,  čalúnený nábytok.  Tepovanie matracov a postelí realizujeme pomocou výkonných  tepovacích strojov. Tepované povrchy následne ešte parou dezinfikujeme.  Naše prístroje zvládnu tepovanie kobercov s vysokým ako a nízkym vlasom. Na čistenie kobercov používame rotačné čistiace stroje Santoemma. Tepujeme auta a čistíme interiér vozidla, buď priamo u zákazníka alebo v naších priestoroch v Cíferi. Upratovaním, tepovaním a čistením sa naše služby nekončia. Pozrite si kompletný zoznam upratovacích služieb.

Hodinový manžel Trnava Upratovanie Trnava

Ponúkame širokú škálu hodinových služieb pre domácnosť a firmy.  Náš hodinový majster Vám doma opraví elektroinštaláciu, vodoinštaláciu, opraví tečúce batérie, položí podlahu, zmontuje nábytok.

Elektrikár Trnava Upratovanie Trnava

Potrebujete elektrikára v Trnave? Máme vlastných elektrikárov, ktorí Vám vymenia zásuvky, opravia elektroinštaláciu, alebo inštaláciu v novostavbách.  Montujeme a nastavujeme  inteligenciu do  domácnosti  Taphome,  zabezpečovacie systémy Jablotron a kamerový systém Hikvision

Naše upratovanie v Trnave Upratovanie Trnava

Ako nám ide upratovanie domácnosti v Trnave,  tepovanie sedačiek v Trnave, umývanie okien a práce hodinového manžela  si môžte pozrieť v : GALÉRII

Pri pravidelnom upratovaní, ponúkame výrazne zľavy z cenníka upratovania.

Naše práce

Online rezervácia termínu

Rezervujte si termín

Nájdete nás

Kontakt

Adresa
Outdoor trade s.r.o
Lúčna 38
Cífer 919 43

ICO: 254111255
DIČ: 25413698542
Telefón
0950 581 252
E-mail
info@osmocistenie.sk
Návštivte nás na sieťach

Napíšte nám

  Your message was sent successfully!

  Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

  Najčastejšie sa nás pýtate

  Reverzná osmóza je spôsob filtrácie vody, kde za pomoci tlaku a osmózneho filtra dochádza filtrácii vody. Táto voda je tak zbavená všetkých nečistôt, ale aj minerálov a stopových prvkov. Voda sa stáva mäkkou a demineralizovano čím sa zvyšuje aj účinnosť čistiacich prostriedkov ktoré používame. Pri umývaní okien voda tak nezanecháva žiadne šmuhy a zaschnuté kvapky. Tento proces poznáte určite z autoumývariek. Vodu ktorú používame si prinesieme zo sebou.V prípade záujmu Vám vieme poradiť ako si môžte aj Vašu vodu upraviť.
  Najčastejšia otázka každej gazdinky. Zo skúsenosti vieme, že je to hlavne zlou technikou umývania, nevhodných stierok, absencii napeňovačov a zlých umývacích prostriedkov. Pri našej práci využívame profesionálne náradie a demineralizovanú vodu, okná tak ostávajú čisté a bez šmúh.
  Každá domácnosť/firma má svoje špecifiká na čo sa treba zamerať. V rámci domácnosti zvyčajne sa jedná o povysávanie, utretie prahu, vyčistenie kupelne a sanity, okien a parapetov. Vo firmách zvyčajne povysávame koberce, utrieme prach, umyjeme podlahu, upraceme kuchynku, vynesieme smeti. Samozrejme v rámci čistenie je aj tepovanie sedačiek.
  Ponuku remeselných služieb sme pridali z dôvodu, že pri upratovaní sme často videli nedorobené veci po majstroch a majitelia museli zháňať ďalších remeselníkov na dokončenie V rámci skvalitňovania našich služieb a poskytnutiu kompletného servisu. V jeden deň tak vieme upratať ale aj opraviť, postarať sa o záhradu. Realizujeme inštalačné a elektrikárske služby a opravy v domácnosti. Remeselné služby sa neviažu na upratovacie.
  Upratujeme, tepujeme a čistíme všade tam kde nás zavolajú ale hlavne v okolí miest Bratislava, Senec,Pezinok, Trnava, Hlohovec, Sereď a všetkých okolitých obciach.